НАШІ ПОСЛУГИ

РапидСтрой – професіонали в будівельній справі.

Ви – щасливий власник житла, про яке мріяли? А може хочете побудувати сімейний котедж? Або вам просто потрібний ремонт?

На всі ці питання відповідь одна – компанія РапидСтрой. Наша команда ось уже 12 років працює на будівельному ринку України і ефективно і злагоджено виконує свою роботу. Нам під силу все – ремонт в Одесі, будівництво будинку або дачі, будівництво складського приміщення, створення дизайн-проекту. Якщо потрібні часткові ремонтні роботи – і це не проблема, ми вислухаємо всі побажання і втілимо їх у реальність.

Наші досвідчені майстри, дизайнери і архітектори виконають Ваше замовлення точно в строк, будь то будівництво або ремонт, і за фіксовану плату. Якість досягається за допомогою новітнього обладнання ТМ Kaleta – це нове сучасне слово в технологіях ремонтних і будівельних робіт. Завдяки використанню цих автоматизованих штукатурних станцій немає необхідності в нанесенні повторного шару штукатурки і шпаклівки. Станції невеликі за габаритами, що дозволяє використовувати їх для зовнішніх і внутрішніх робіт. Особливим нашою перевагою є використання Dust Free – технології, що дозволяє проводити будівництво та ремонт без пилу.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте унікальну можливість використовувати новинку на будівельному ринку – готові укоси “SLOPE”. Вони не мають аналогів і при своїй екологічності дозволяють швидко і ефективно зняти питання оформлення віконних і дверних прорізів.

Всі наші дії спрямовані на надання клієнту якісної послуги, при цьому орієнтуючись на його бюджет і дозволяючи економити.

Не пропустіть можливість перевірити це особисто!

Переваги співпраці з РапидСтрой

Які ж переваги роботи з РапидСтрой?

 • Головна наша цінність – клієнт. Для Вашої зручності до укладення договору Вас безкоштовно відвідає майстер; до підписання договору проводиться повний розрахунок вартості і фіксується вартість
 • Звертаючись до нас Ви отримуєте прозору політику компанії без прихованих платежів – всі ціни вказані на сайті, а діяльність проводиться згідно ліцензії на сертифікованому обладнанні
 • Ваші витрати будуть відповідати бюджету і будуть визначені і зафіксовані до початку робіт по кожному платежу надається фінансова звітність

Гарантії та зобов’язання

 • quality_1Безпека. Ми відкриті і кожен клієнт може побачити нашу команду в дії на поточних роботах, усі роботи проходять згідно узгоджених графіків з використанням сертифікованих матеріалів.
 • Фінансові ризики відсутні: ви оплачуєте тільки завершений етап, відсутні аванси і передоплати.
 • Гарантія якості. РапидСтрой є ключовим гравцем даного ринку в Одесі, що дозволяє гарантувати замовникові високу якість ремонту й належний рівень фахівців, що працюють у нас.

Перелік робіт

Компанія надає широкий спектр будівельних і ремонтних послуг:

 • Будівництво котеджів і приватних будинків, альтанок, камінів, сходів, лазень, гаражів, парканів
 • Ремонт квартир, будинків, офісів, дач, котеджів, лазень, комерційної нерухомості, проводимо оздоблювальні та облицювальні роботи
 • Установка натяжних стель
 • Установка натяжних стель
 • Утеплення фасадів
 • Навчання
 • Алмазна різка
 • Готові укоси “Slope”

Принципи і пріоритети

 • Побудова партнерських відносин з кожним клієнтом, заснованих на взаємній довірі завдяки професіоналізму і чесності
 • Безпека кожного робочого процесу
 • Якість – принцип, який завжди присутній в нашій роботі
 • Строгий підбір і навчання кожного члена нашої команди
 • Постійне впровадження інновацій – ми ростемо для Вас!

МАГАЗИН БУДІВЕЛЬНИХ ПОСЛУГ

АКЦІЯ

ВІДГУКИ ПРО НАС

1438038061_female1
Наташа
Черемушки
А мне делали ремонт в ванной и туалете. И сделали здорово, и подсказали что и как будет практичнее . Несмотря на небольшой объем, ребята очень были внимательны.
1438038061_female1
Екатерина
Я очень довольна! Компания занимается ВСЕМ!  Мы с мужем купили участок земли, нам построили шикарнейший дом, с ноля. Все аккуратно сделали, ремонт, все так как я хотела. После себя оставили чистоту и очень красивый дом. Спасибо!
1438038061_female1
Люда
М.Жукова
Таких откосов еще нигде не видела. Спасибо ребят. Всегда хотела что то интересное)
1438038061_female1
Евгения
пр-т Шевченко
Рекомендую!! Делала ремонт в кухне. Качественно, быстро, уложились в мои материальные возможности и  не забыли за собой убрать!!
male3-512
Виталий
офис в центре
Ребята молодцы. Сделали капитальный ремонт моего офиса. Офис находится в старом здании, потолок и стены начали рассыпаться просто. Сделали перепланировку , новые стены, новые потолки, фасад. С таким фасадом, по улице нас сложно не заметить. Рекомендовать буду всем!
Павел
С удовольствием оставлю отзыв о компании. В прошлом году пре-мастера частники начали мне строить дом, но все шло наперекосяк. Обратился за помощью в компанию, разницу понял сразу. Прораб и материалы быстро доставил и бригада работает целый день не покладая рук, и по деньгам укладываюсь
Ольга
Хочу выразить свою благодарность компании Рапид Строй и лично, ее директору Алексею!Этот человек - настоящий профессионал своего дела!Благодаря его рекомендациям и отличной работе строителей моя дача превратилась в райский уголок!Удачи и процветания вам !